Sitemize hoşgeldiniz.
Tarih: 07-16-2024
Saat: 02:43

Ağrı Evden Eve Nakliyat, Ağrı Başta olmak üzere tüm Türkiye evden eve nakliye hizmetini sunmaktadır, Ağrı Evden Eve, Evden Eve Nakliyat Ağrı, Ağrı Nakliyat, Ağrı Taşımacılık
Site Map Contacts anasayfa
Buradasiniz Ana Sayfa » Agri Evden Eve Nakliyat » Genç Girişimci Fuat Aydın’in Ağrı Nakliyatı Kuruşu
yazarYazar: admin | tarihTarih: 16 Ekim 2016 / 9:13 | etiketEtiketler:

Genç Girişimci Fuat Aydın’in Ağrı Nakliyatı Kuruşu

Ağrı Nakliyat’ın kurucu lideri olan Fuat Aydın’in, mükemmel bir girişimci olduğu ve insanlara hizmet aşkıyla yanıp tutuştuğunu artık bilmeyen yoktur. Peki, bu nakliyat şirketini nasıl kurdu diyenlere cevap vermek isteriz.
Fuat Aydın, şirketi kurmadan önce, İstanbul’da yaşıyordu. Bir sebepten dolayı Ağrı’ya taşınması gereken Erten, kaliteli bir nakliyat firması arayışına girse de, en popülerini seçmek zorunda kaldı. Dönemin en iyi olarak bilinen ve adını söylemek istemediğimiz nakliyat firmasıyla anlaştıktan sonra Ağrı’ya taşınacağı gün geldi. Ağrı’ya taşınırken gelen Ağrı Evden Eve Nakliyat firması çalışanlarının sorumsuz tavırları, eşyalara dikkat etmemesi gibi unsurları oldukça iyi bir şekilde gözlemleyen Veysel Ertem, buna bir dur demek istese de, iş işten geçmişti.
Daha sonrasında taşıma esnasında kalitesiz ve eski model araçlara yüklendiği için, eşyaları zarar görmüştür. Evden Eve Nakliyat Ağrı şirketlerinin yetersizliğini gören ve bu tatmin etmeyen işleyişe kızan Erten, hemen işlemlere başlayarak, girişimci ruhunu konuşturup, Ağrı Nakliyatı kurmuştur.
Ağrı Nakliyat’ın kuruluş amacı; herkese en iyi şekilde hizmet verdiği gibi, dönem dönem ihtiyacınız olacak taşınma işlemlerinde sizlere en doğru hizmeti sunmaktadır. Bu nedenle, profesyonel ekip arkadaşlarımıza ve Asansörlü Nakliyat Ağrı fırsatlarımızla birlikte, mükemmel bir uyum içinde yaşayarak, kurucumuz Veysel Erden’in şirketi kurmadan önce yaşadığı olumsuzlukların hiçbirini yaşamamanız sağlanmaktadır. Sizlere son model araçlar ve eğitimli personellerle sunduğumuz bu hizmetler doğrultusunda, memnuniyetinizi ve şikayetlerinizi de dinleyip, kendinizi daha iyi bir şekilde eğitmekteyiz. En doğru hizmeti aldıktan sonra mutlu olacağınızı ve tekrar bizi tercih edeceğinizi bildiğimiz için, her müşteri bizim için önemlidir. En doğru kararı verip, bu şirketi kuran Erden, şimdilerde ise; en iyi hizmet kalitesini korumak için eğitimli elemanları işe almakta ve sürekliliğini getirmektedir.

Maalesef!
Yorumlara kapalıdır.
.